Giriş Yap

Üyelik Girişi Yapınız

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni Hatırla

Hasan Tahsin Güngör

Yönetici Koçluğu, Bireysel ve Kurumsal Satış, Marka Yönetimi

Hasan Tahsin Güngör, İktisat-Maliye ve Müzik Aletleri Yapımcılığı alanlarındaki eğitimini tamamladıktan sonra kariyerine İç Denetci olarak başladı.

Takiben İtalya ve Libya'da Itaco SpA firmasnda İdari-Mali Müdür Yardımcılığı, Süzer Holding'de Mali Koordinatör Yardımcılığı ve Dış İlişkiler Koordinatörlüğü görevlerinde bulundu.

1987-1995 yllları arasnda tekstil, dış ticaret ve dekoratif aydınlatma sektörlerinde faaliyet gösteren şirkette kurucu ortak oldu ve yönetti.

 

1996 yılından itibaren iki yıl boyunca serbest yönetim danışmanlığı faaliyetlerini yürüttü.

1998 yılından günümüze değin insan Kaynakları Danışmanlık hizmetini; kurucusu olduğu İş Kavramları Danışmanlık Hizmetleri çatısı altında ve Target Training International Ltd'nin sertifikalı (CPBA, CBMA, CPHDA, CPEQA) bir danışmanı olarak sunmaktadır. Ayrca bir çok yönetici, girişimci ve farklı profesyonel alanlardan kişilerle Koçluk çalışmalarını sürdürmektedir. İş Kavramları Koçluk Okulu'nda eğitmenlik görevine devam etmektedir.

Güngör, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde İş Yaşamı derslerini vermekte, gençleri iş hayatına hazırlamaktadır.

Altan Özen

360° Koçluk Programı ve Kariyer Koçluğu Eğitmeni

 

Altan Özen, 1990-1995 yılları arasında Marmara Üniversitesi Franszca Kamu Yönetimi, İnsan Kaynakları ve İletişim Bölümündeki eğitiminin ardından İstanbul Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Kadın Araştırmaları Yüksek Lisansını tamamlamıştır.

 İş hayatına 1995 yılında Galatasaray Eğitim Vakfı'nda Yönetici Asistan olarak başlamış, 1996 yılından itibaren 4 yıl boyunca Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı'nda idari ve organizasyonel birimlerde çalışmış ve eğitmenlikle bu süreçte tanışmıştır.

 

2000 yılında, Eğitmenlik kariyerine Case Learning Eğitim ve Danışmanlık firmasında profesyonel olarak devam etmiş,

2001-2005 yılları arasında ise Ergo Sigorta'da Eğitim Uzmanı olarak görev almıştır.

2004 yılında Maltepe Üniversitesinde koçluk alanında gerçekleştirilen ilk Sertifika Programına katılıp eğitmenliğin yan sıra profesyonel olarak koçluk yapmaya başlamıştır. Kariyer Koçluğu Yönetici Koçluğu ve Kurumsal Koçluk alanlarında uzmanlaşmıştır.

2005-2009 yılları arasında Ernst & Young, Fa Coach Academy, Eğitişim Kariyer Enstitüsü ile birlikte serbest Eğitmen ve Koç olarak kariyerine yön vermiştir.

Bu süreçte The Coaching Institue Kapsamlı Koçluk Programı'nı tamamlayıp koçluk eğitmenliğini de sürdürmüştür.

Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü'ne bağlı olarak gerçekleştirilen 450 saatlik Psikodrama Eğitmenliği programını 2010 yılında tamamlamış olan Altan Özen, farklı üniversitelerde koçluk alanında farklı çalışmalar yapmış, sertifika programları açmış ve koçlar yetiştirmiştir.

2009 yılından itibaren İş Kavramları Danışmanlık Firması'nda yönetim, iletişim, sunuş becerileri, hizmet kültürü ve satış konuları başta olmak üzere birçok konuda eğitmenlik görevini sürdürmüştür.

Koçluk alanında 8 yıldır edindiği birikimi, İş Kavramları Koçluk Okulu çatısı altında toplamış ve bu bünyede koçluk eğitimlerinin tasarım, sunumu ve ileyişi süreçlerinde çalışmalarını derinleştirmiştir.

 

Target Training International Ltd'nin sertifikalı (CPBA, CBMA, CPHDA) bir danışmanı olan Özen , ayn zamanda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde Kariyer Yönetimi dersi vermektedir.

Rana Kaplan

360° Koçluk Programı Eğitmeni

Rana Kaplan 1997 yılında K. Ü. Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. Aynı yıl üniversitenin Teknik Eğitim Fakültesinde Pedagojik Formasyon eğitimini tamamladı. 1998 yılından itibaren Yapı ve Kredi Bankası'nda çalışmaya başladı. Birçok bölümde toplam 12 yıl süreyle görev yaptı.

 

2009 yılından itibaren YKB Bankacılık Akademisi'nde önce Eğitmenlik, ardından öncülerinden olduğu Kurum İçi Koçluk Projesinde Yönetici Koçluğu görevlerini sürdürdü. Bir çok başlıkta Kişisel Gelişim eğitimleri vermekle birlikte bu eğitimlerin tasarım ve geliştirme çalışmalarında aktif rol aldı.

 

Son 7 yıldır Eğitmen ve Koç olarak birçok özel projede görev aldı. Bireysel Koçluk uygulamalarının arasında çok sayda Yaşam Koçluğu, Öğrenci ve Ebeveyn Koçluğu deneyimleri bulunmaktadır. Bu alanda, özel okullar için, velilere koçluk becerileri kazandrmaya yönelik eğitim sunumları hazırladı.

 

Kocaeli Üniversitesi Hayal Atölyesi 2012 Projesi kapsamnda hazırlanan "Hayalleri ile Yaşama Yön Veren Kadınlar" adlı kitapta yirmi beş kadınla birlikte başarı hikayesi yayımlandı.

Bireylere ve kurumlara yönelik Eğitmenlik ve Koçluk görevlerine halen YKB Bankacılık Akademisi ve İş Kavramları çatısı altında devam etmekte olan Rana Kaplan, aynı zamanda Target Training International Ltd'nin sertifikalı (CPBA, CBMA, CPHDA) bir danışmanı olarak hizmet vermektedir.

Süeda Bilge Okuyan

TriMetrix Uzman Eğitmeni

Süeda Bilge Okuyan, Üsküdar Amerikan Lisesi ve İ.Ü. İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümündeki eğitimini tamamladıktan sonra, Mitsubishi Uni Yazı Gereçleri Ltd.Şti. firmasında Marka Yöneticisi olarak çalıştı.

2000 yılında İnsan Kaynaklar Yönetimi alanına geçiş yaparak Burger King'de (TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.) İşe Alım ve Organizasyonel Gelişim Uzmanı olarak görev yaptı. Aynı zamanda merkez ofis ve 100'den fazla restoranda Oracle insan kaynakları yazılımının kurulması ve hayata geçirilmesi projesini yönetti ve kullanıcıların eğitiminde aktif rol aldı. Conrad Oteli'nde İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak almasının ardından, Abdi İbrahim İlaç A.Ş. 'de görev yaptı.

 

2006 yılında İş Kavramları Danışmanlık bünyesinde danışmanlık hayatına başladı. Halen Proje Yöneticisi ve Yönetici Koçu görevlerine Target Training International Ltd'nin sertifikal (CPBA, CBMA, CPHDA, CPEQA) bir danışmanı olarak hizmet sunmaktadır. TriMetrix değerlendirme araçları konusunda uzmanlığı ile kurumlar içinde veya bağımsız uzmanlar yetiştirmektedir. İş Kavramları Koçluk Okulu'nda eğitmenlik görevine devam etmektedir.