Giriş Yap

Üyelik Girişi Yapınız

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni Hatırla

Altan Özen

360° Koçluk Programı ve Kariyer Koçluğu Eğitmeni

 

Altan Özen, 1990-1995 yılları arasında Marmara Üniversitesi Franszca Kamu Yönetimi, İnsan Kaynakları ve İletişim Bölümündeki eğitiminin ardından İstanbul Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Kadın Araştırmaları Yüksek Lisansını tamamlamıştır.

 İş hayatına 1995 yılında Galatasaray Eğitim Vakfı'nda Yönetici Asistan olarak başlamış, 1996 yılından itibaren 4 yıl boyunca Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı'nda idari ve organizasyonel birimlerde çalışmış ve eğitmenlikle bu süreçte tanışmıştır.

 

2000 yılında, Eğitmenlik kariyerine Case Learning Eğitim ve Danışmanlık firmasında profesyonel olarak devam etmiş,

2001-2005 yılları arasında ise Ergo Sigorta'da Eğitim Uzmanı olarak görev almıştır.

2004 yılında Maltepe Üniversitesinde koçluk alanında gerçekleştirilen ilk Sertifika Programına katılıp eğitmenliğin yan sıra profesyonel olarak koçluk yapmaya başlamıştır. Kariyer Koçluğu Yönetici Koçluğu ve Kurumsal Koçluk alanlarında uzmanlaşmıştır.

2005-2009 yılları arasında Ernst & Young, Fa Coach Academy, Eğitişim Kariyer Enstitüsü ile birlikte serbest Eğitmen ve Koç olarak kariyerine yön vermiştir.

Bu süreçte The Coaching Institue Kapsamlı Koçluk Programı'nı tamamlayıp koçluk eğitmenliğini de sürdürmüştür.

Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü'ne bağlı olarak gerçekleştirilen 450 saatlik Psikodrama Eğitmenliği programını 2010 yılında tamamlamış olan Altan Özen, farklı üniversitelerde koçluk alanında farklı çalışmalar yapmış, sertifika programları açmış ve koçlar yetiştirmiştir.

2009 yılından itibaren İş Kavramları Danışmanlık Firması'nda yönetim, iletişim, sunuş becerileri, hizmet kültürü ve satış konuları başta olmak üzere birçok konuda eğitmenlik görevini sürdürmüştür.

Koçluk alanında 8 yıldır edindiği birikimi, İş Kavramları Koçluk Okulu çatısı altında toplamış ve bu bünyede koçluk eğitimlerinin tasarım, sunumu ve ileyişi süreçlerinde çalışmalarını derinleştirmiştir.

 

Target Training International Ltd'nin sertifikalı (CPBA, CBMA, CPHDA) bir danışmanı olan Özen , ayn zamanda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde Kariyer Yönetimi dersi vermektedir.