Giriş Yap

Üyelik Girişi Yapınız

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni Hatırla

Hasan Tahsin Güngör

Yönetici Koçluğu, Bireysel ve Kurumsal Satış, Marka Yönetimi

Hasan Tahsin Güngör, İktisat-Maliye ve Müzik Aletleri Yapımcılığı alanlarındaki eğitimini tamamladıktan sonra kariyerine İç Denetci olarak başladı.

Takiben İtalya ve Libya'da Itaco SpA firmasnda İdari-Mali Müdür Yardımcılığı, Süzer Holding'de Mali Koordinatör Yardımcılığı ve Dış İlişkiler Koordinatörlüğü görevlerinde bulundu.

1987-1995 yllları arasnda tekstil, dış ticaret ve dekoratif aydınlatma sektörlerinde faaliyet gösteren şirkette kurucu ortak oldu ve yönetti.

 

1996 yılından itibaren iki yıl boyunca serbest yönetim danışmanlığı faaliyetlerini yürüttü.

1998 yılından günümüze değin insan Kaynakları Danışmanlık hizmetini; kurucusu olduğu İş Kavramları Danışmanlık Hizmetleri çatısı altında ve Target Training International Ltd'nin sertifikalı (CPBA, CBMA, CPHDA, CPEQA) bir danışmanı olarak sunmaktadır. Ayrca bir çok yönetici, girişimci ve farklı profesyonel alanlardan kişilerle Koçluk çalışmalarını sürdürmektedir. İş Kavramları Koçluk Okulu'nda eğitmenlik görevine devam etmektedir.

Güngör, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde İş Yaşamı derslerini vermekte, gençleri iş hayatına hazırlamaktadır.