Giriş Yap

Üyelik Girişi Yapınız

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni Hatırla

Süeda Bilge Okuyan

TriMetrix Uzman Eğitmeni

Süeda Bilge Okuyan, Üsküdar Amerikan Lisesi ve İ.Ü. İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümündeki eğitimini tamamladıktan sonra, Mitsubishi Uni Yazı Gereçleri Ltd.Şti. firmasında Marka Yöneticisi olarak çalıştı.

2000 yılında İnsan Kaynaklar Yönetimi alanına geçiş yaparak Burger King'de (TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.) İşe Alım ve Organizasyonel Gelişim Uzmanı olarak görev yaptı. Aynı zamanda merkez ofis ve 100'den fazla restoranda Oracle insan kaynakları yazılımının kurulması ve hayata geçirilmesi projesini yönetti ve kullanıcıların eğitiminde aktif rol aldı. Conrad Oteli'nde İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak almasının ardından, Abdi İbrahim İlaç A.Ş. 'de görev yaptı.

 

2006 yılında İş Kavramları Danışmanlık bünyesinde danışmanlık hayatına başladı. Halen Proje Yöneticisi ve Yönetici Koçu görevlerine Target Training International Ltd'nin sertifikal (CPBA, CBMA, CPHDA, CPEQA) bir danışmanı olarak hizmet sunmaktadır. TriMetrix değerlendirme araçları konusunda uzmanlığı ile kurumlar içinde veya bağımsız uzmanlar yetiştirmektedir. İş Kavramları Koçluk Okulu'nda eğitmenlik görevine devam etmektedir.