Giriş Yap

Üyelik Girişi Yapınız

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni Hatırla

Hakkımızda

İş Kavramları Koçluk Okulu, 14 yılı aşkın süredir farklı sektörlerde edindiği deneyimleri koç yetiştirme alanına aktarmak amacıyla İş Kavramları bünyesinde Nisan 2012’de hayata geçmiştir.

Sektörde uzun süredir farklı alanlarda aktif koçluk yapan İş Kavramları eğitmenleri tarafından hazırlanan eğitim içerikleriyle, sektöre tam donanımlı koçlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Koçluk Okulu’nun amacı koçluk becerilerini kazandırmanın yanı sıra, kişilerin bu mesleğe geçiş yaparken ihtiyacı olan satış, sunuş, markalaşma gibi konularda katılımcıları donatmaktadır. Ayrıca kişilere özellikle kurumsal koçluk çalışmaları sırasında tam güvenle kullanabilecekleri bir değerlendirme ve gelişim aracı olan TriMetrix’ten yararlanmaları için ihtiyaçları olan altyapıyı sağlamaktadır.

Temel koçluk eğitimi olan “360° Profesyonel Koçluk Programı” ICF’ten CCE onaylı olup, 25 saat Temel Yetkinlik, 5 saat Kaynak Gelişimi olmak üzere toplam 30 saati kredilendirilendirilmiştir.

Koçluk Okulumuz, temel koçluk eğitiminin tamamlanmasının ardından farklı uzmanlık programları ile koç adaylarını yeni mesleklerine hazırlamaya devam etmektedir. Farklı kurumlarda koçluk eğitimlerini tamamlayan kişilerin de katılabileceği uzmanlık programları ve farklı konu başlıkları ile gerçekleştirilen periyodik birliktelikler koçların sürekli gelişimine destek vermektedir.Daha fazla bilgi için www.iskavramlari.com.tr