Giriş Yap

Üyelik Girişi Yapınız

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni Hatırla

Kayıt Süreci

 

Programlarımızla ilgili her türlü sorunuz için 0212-258 76 25 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz veya telefon numaranızı Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderirseniz biz sizi aramaktan memnuniyet duyarız.

Kayıt sürecinizi başlatmak için aşadaki link'i tıklayarak Katılımcı Bilgi/Kayıt Formu'nu on-line olarak doldurup bize göndermenizi rica ediyoruz.

 

Katılımcı Bilgi/Kayıt Formu Açıklamaları:

  • Lütfen, Formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Formdaki ''Kayıt Yapanın Kişisel Bilgileri'' bölümünü sadece kayıtı başkası adına yapıyorsanız doldurun. Kendi adınıza başvuruyorsanz bu bölümü boş bırakın.
  • Eğer aynı programa grup olarak kayıt oluyorsanız, grup indiriminden yararlanmak için diğer katılımcıların ad ve soyadlarını formunuzdaki ilgili yere yazmayı unutmayın. Her katılımcı ayrı bir form ile kayt yapmalıdır ve diğer grup katılımcılarının ad ve soyadlarını formdaki ilgili yere yazmalıdır. Grup indirimi, tüm grup katılımcılarının ödemeleri gerçekleştiğinde uygulanır.
  • Formda doldurulması gereken zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.
Program Fiyatları:
  • 3600 Profesyonel Koçluk Programı (80 saat) - 7.500 TL

Diğer Koçluk Eğitimi Programları için lütfen bizi arayınız; sizi bilgilendirelim.

Fiyata KDV dahil değildir. KDV, ödeme işleminde ilave ve tahsil edilir.

Ödeme Bilgileri:

 

Program Tarihi ve Yeri:

  • 360° Temel Koçluk Programı yeni tarihleri için lütfen arayınız (0212 258 7625) 
  • Program ücreti; eğitim bedeli, 5 adet TriMetrix rapor hakkı, eğitim bitiminden itibaren 3 ay boyunca danışmanlık hizmeti, eğitim malzemeleri ve dökümanları, çay saati ikramları ve öğle yemeğini kapsamaktadır.
  • Program sonunda katılımcılara İş Kavramları Koçluk Okulu Sertifikası ve TriMetrix Sertifikası verilecektir.
  • Diğer koçluk programlarının bilgisi de düzenli olarak web sitemizde güncellenecektir.
 

Yukarıdaki düğmeyi tıkladığınızda Katılımcı Bilgi / Kayıt Formu on-line olarak açılacaktır. Formu eksiksiz olarak doldurmanızı ve bize gördermenizi rica ediyoruz. Formunuz bize ulaştığında kayıt işlemlerinizi tamamlamak için Form'a yazdığınız telefon numarasından sizi arayacağız.