top of page

HAKKIMIZDA

Biz, insan kaynağına yatırım yapan kurumların yapılanma, eğitim ve gelişim süreçlerinde karar vermeden önce 1998 yılından beri danıştığı bir danışmanlık firmasıyız. Biz İş Kavramları'yız.

Yolculuğumuzun başından beri işimize yaklaşımımızı “Danışılan Danışman” felsefemiz belirledi. Kartvizitlerimizde danışman yazmasının bize göre bir önemi yoktu. Çünkü danışanı olmayan bir danışmanın, öğrencisi olmayan bir öğretmene benzediğini düşündük.

 

"Danışılan Danışman" felsefesi, işe yaklaşımımızı sürekli olarak diğerlerinden farklılaştırdı. Türkiye’de sektörünün büyük oyuncusu olan firmaların bizi çözüm ortağı olarak görmesini sağladı.

 

Sorumluluğunu üstlendiğimiz projelerde, bir organizasyonun iş hayatındaki başarısının çalışanların performansına ve organizasyonun çalışanlarıyla beraber değişen şart ve taleplere ayak uydurma becerisine bağlı olduğu prensibinden hareket etmekteyiz.

İş Kavramları faaliyetlerini yurtiçinde ve yurtdışında sürdürmektedir. Hizmet verdiği sektörlerin arasında; mobil iletişim, parekende-zincir mağazacılık, sağlık-ilaç, finans-bankacılık, hızlı tüketim malları ve bilişim sektörleri bulunmaktadır.

bottom of page