top of page

KENDİNİZİ KEŞFEDİN

Yıllarca emek verdiğiniz ve yatırım yaptığınız eğitim hayatınızın sonunda, artış iş hayatına atılmaya hazır hale geldiniz. Yeni mezunsunuz ya da iş değişikliği yapmak istiyorsunuz. Kariyer hedefleriniz doğrultusuna çalışmayı arzu ettiğiniz firmalara iş başvuruları yapıyorsunuz. Ancak görüşme süreci ve işi alabilmek için kendinizi gösterebilmek, günümüzde gittikçe daha zor hale geliyor.

 

Görüşme için davet edildiğiniz fimalara giderken sadece özgeçmişinizi hazırlamanız, günümüz iş dünyasında artık yeterli olmuyor. Size sunulan bu sınırlı görüşme fırsatını en etkin biçimde değerlendirebilmeniz, herşeyden önce kendinizi tanımanız ve bilinçli bir şekilde ifade edebilmeniz, potansiyelinizi ve yapabileceklerinizi karşınızdakilere gösterebilmeniz, güçlü bir sunum yapabilmeniz ve görüştüğünüz insan kaynakları profesyonellerine sizi keşfetme fırsatı sağlayabilmeniz için en etkin araç olduğuna inandığımız Trimetrix sistemini sizlere sunuyoruz.

 

Trimetrix Sistemi, hem iş görüşme sürecindeki adaylara sağladığı avantajlar açısından, hem de işe alım ve değerlendirme süreçlerinde uygulanan mülakatları artık tek başına yetersiz bulan insan kaynakları profesyonelleri açısından eşsiz bir araçtır. Bireylerin işte sergileyeceği DAVRANIŞLARI, işi yaparken kendilerini harekete geçiren İTİCİ GÜÇLERİNİ  ve işin gerektirdiği YETKİNLİKLERİ ve ALGILARI ölçen, değerlendiren tarafsız bir değerlendirme aracı olan Trimetrix Sistemi ile hem sizin kendinizi keşfetmenizi, hem de işverenlerin sizi keşfetmelerini sağlıyoruz.

Kariyer koçluğu hizmetlerimiz kapsamında Trimetrix ile sosyal ve iş yaşamınızda sergilediğiniz davranışlarınızı; sizi motive eden itici güçleri ve potansiyel yeteneklerinizi belirliyor, size özel gelişim raporunuzu hazırlıyoruz. Ardından sunduğumuz geri bildirim seansı hizmeti ile, kendinizi iş görüşmeleriniz başta olmak üzere hayatın her alanında etkin bir şekilde ifade edebilmeniz için size koçluk yapıyoruz. Bu sayede, kişisel Trimetrix raporunuz ile potansiyel yeteneklerinizin farkına varmanızı, değerleriniz ve tercih ettiğiniz davranışlar ile işe hangi ölçüde uygun olduğunuzu sunabilir hale geliyorsunuz.

 

Böylelikle görüşmelerinizde fark yaratma şansını yakalıyor, tüm potansiyelinizi ortaya koyabiliyor ve karşınızdakilerin / insan kaynakları profesyonellerinin sizi keşfetmeleri için onlara fırsat yaratıyorsunuz. Böylece hedefinize bir adım daha yaklaşma şansını yakalıyor, yaratıyorsunuz.

Kişsel Trimetrix raporunuz, gelişim alanlarınız  ve önerilerimizin yer aldığı, size özel koçluk ve geri bildirim seansınız için bize ulaşın.

bottom of page