top of page
SATIS PROGRAMLARI

SATIŞ PROGRAMLARI

ALIŞA REHBERLİK

Günümüzde herkes satış görevlisi yerine ona rehberlik edecek bir danışmandan ürün satın almak istiyor. Bu yüzden müşteri gözünde satıcı olarak konumlanmak oyuna geride başlanmasına sebep oluyor. Alışa Rehberlik yaklaşımı, sizi ürün veya hizmetini satmaya odaklı satıcıdan, müşterisine rehberlik eden "danışman" konumuna taşımak için geliştirildi. Bu programla sizi müşteri gözünde "işin uzmanı ve danışılan rehber" rolüne hazırlıyoruz.

-

Online: 4 seans x 3 saat - Sınıf içi: 2 gün

Alışa Rehberlik Etme.jpg
ALISA REHBERLIK
MÜŞTERİDE DERİNLEŞME

İş dünyasının talepkar ortamında bazı müşteriler hem yarattıkları değer hem de gelecek potansiyeli açısından çok önemli Bu noktada key account management yani önemli müşteride derinleşmek gerekli. Tabii bu iş müşteriyi daha çok ziyaret etmekten fazlasını istiyor. Bu programda müşteride derinleşmek için hedefler belirlemeyi, önemli bağlantıları yönetmeyi, stratejiler geliştirmeyi öğrenecek ve gerçek bir müşteri üzerinde bunu uygulama fırsatını bulacaksınız.

 

Online: 4 seans x 3 saat - Sınıf içi: 2 gün

MUSTERIDE DERINLESME.jpg
MUSTERIDE DERINLESME
PROFESYONEL SATIŞ MÜZAKERELERİ

Satış işinde insan kendisini çoğu zaman hiç fark etmeden kritik bir müzakerenin içinde bulur. Genellikle de müzakere yapmak pazarlık yapmakla karıştırılır. Hemen her satış sürecinde müzakere yapmaya ve mümkün olan en karlı biçimde satışı kapatmaya ihtiyaç var. Bu program kazan kazan yaklaşımıyla müzakere sürecini pazarlıktan ayırarak karşılaştırılabilir değer yaratmanızı ve tüm paydaşların uzun vadede kazanmasını sağlayacak müzakere süreçlerine hazırlanmanızı sağlıyor.

 

Online: 4 seans x 3 saat - Sınıf içi: 1 gün

PROFESYONEL SATIS MUZAKERELERI.jpg
SATIS MUZAKERE
bottom of page